Klub_BMW_316i

Klub_BMW_316i Pabianice www.bmwpabianice.pun.pl


#1 2011-02-19 20:16:53

Kosu3xxi

Moderator

Zarejestrowany: 2009-11-01
Posty: 289

PEŁNOMETRAŻOWY FILM O KLUBIE ...... W KINIE :D

Siemanko Klubowicze. Bylem dzisiaj w naszym troszke zaniedbanym przez pabianiczan kinie TOMI. Z ciekawostek powiem wam ze:

-  nie ma juz tych niewygodnych krzeseł bo są lotnicze jak w kinie Bałtyk czy Ajmaks

-  Jest nowy kropelkowy ekran ( w wojewodztwie łódzkim oprocz kina bałtyk z normalnych kin najwiekszy jaki sie dalo wcisnac) oczywiscie nie licze kin takich jak silver bo to jest chaltura dla wiesniokow a nie kultowe kino

-  poprawione audio oraz zainstalowany cyfrowy projektor do ogladania wszystkiego co w diwiksie lub blu ray czy innych formatach


... do czego dąże....


wpadlem na taki pomysl zeby nakrecic dobra kamera kilka naszych spotkan, jakies male zapoznanie z klubowiczami i ich autami i dodac te materialy ktore dobrze i mniej dobrze znamy i zmontowac pelnometrazowy filmik na ktory przyszlibyscie do kina ze znajomymi czy drugimi polowkami(zeby juz totalnie zanudzic je beemkami )


czekam na info od was co wy na to?

ja osobiscie ogladam filmiki kiedy sie tylko da i mi sie nie nudza (moze dlatego ze jestem psychiczny) ale jakby przyszlo obejrzec cos zmontowanego pierwszy raz na ekranie kina i uslyszec pisk opon lub ryk swojego potwora na duzym ekranie to mysle ze moglo by byc ciekawie

dlatego tez wstepnie informuje was o pomysle i jezeli dojdzie to do skutku mozemy z godzinke spedzic w kinie ogladajac cos innego niz filmy ktore ostatnio nic soba nie reprezentuja

koszt takiej imprezy to wejscie do kina za najprawdopodoniej 8 zl (czyli jakbysmy byli uczniakami ) oczywiscie film by widnial w repertuarze kina oficjalnie i mogliby przyjsc tez ludzie z ulicy co jeszcze bardziej podkreca kwestie filmu


czekam na odpowiedz od was POZDRO


e30 320i coupe, e30 325i touring + drugie 2.5 12v + 2.8 24v, e39 540i , e30 320i touring....czekam na m54...a narazie M52 B28tu

Offline

 

#2 2011-02-19 20:41:28

ArcziPce

Klubowicz

Zarejestrowany: 2009-11-02
Posty: 115

Re: PEŁNOMETRAŻOWY FILM O KLUBIE ...... W KINIE :D

Kosu pomysł zajebisty może wtedy ludzie zmienią zdanie o nas czyli bmw. Zobaczyli by ze wszystko jest bezpiecznie itp. Ja jestem za tylko trzeba zalatwić kamere i jakiś dzien na nakręcenie materiału. Pozdro Młody.


"Drifting wziął się z ulicy i chciałbym zęby tu pozostał "

Offline

 

#3 2011-02-19 22:17:48

 Joneke46

Klubowicz

2907700
Skąd: EPA
Zarejestrowany: 2009-11-05
Posty: 69

Re: PEŁNOMETRAŻOWY FILM O KLUBIE ...... W KINIE :D

pomysl good  widac ze byl kolejny lolek ;p;p;p  ciekawie to moglo by wygladac itp ale raczej ludzie i tak nigdy nie beda uwazali  nas za "norrmalnych" bo w tym klubie niema nikogo takiego . ale kwestkie jest  dobra trzeba to rozkminic ;p

Offline

 

#4 2011-08-05 19:32:22

Czarczi

Moderator

2928924
Zarejestrowany: 2009-11-01
Posty: 1090

Re: PEŁNOMETRAŻOWY FILM O KLUBIE ...... W KINIE :D

Pomysl rewelka , szczegolnie fajnie sie sklada z tuszynem w srode . Ja sie na to pisze , jakies filmiki na dysku tez mam . Wiec mozemy cos w tym temacie zaczac dzialac .

Pozdro

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl